Jedyny program o reklamach, który gwarantuje Ci poprawę Twoich wyników, albo nic nie płacisz!

Poznaj najskuteczniejsze schematy reklamowe i zacznij w końcu tworzyć kampanie, które zarabiają!
Kopiuj. Wklej. Zarabiaj. Jedyny program o reklamach, który gwarantuje Ci poprawę Twoich wyników, albo nic nie płacisz!

Poznaj najskuteczniejsze, gotowe schematy reklam, które spowodują prawdziwą LAWINĘ nowych klientów do Twojego biznesu.

Masz dość zbyt ogólnych kursów, przesyconych wiedzą teoretyczną? Ja również!


Zapomnij o przepalaniu budżetu na mało efektywne działania reklamowe, zapomnij o dziesiątkach godzin nauki czy 40 modułach gadania na temat reklam. Nie potrzebujesz tego. Pokaże Ci krok po kroku jak stworzyć reklamy, które będą pozyskiwać dla Ciebie klientów natychmiast!

Nie ma znaczenia jakie masz dziś doświadczenie. Czy zaczynasz od zera, czy chcesz po prostu tworzyć skuteczniejsze reklamy.

Dołącz do programu Rewolucja Marketingu i dowiedz się DOKŁADNIE jak tworzyć reklamy, które każdego dnia będą pozyskiwać dla Ciebie nowych klientów i pomogą Ci wznieść biznes na wyższy poziom.

Nie ważne w jakiej jesteś branży i ile dziś wydajesz na marketing. Teraz możesz poznać metody, które w końcu GWARANTUJĄ Ci poprawę Twoich wyników.

Zapomnij raz na zawsze o nieskutecznych kampaniach reklamowych…


Wyobraź sobie kampanię, która każdego dnia przyprowadza Ci nowych klientów. Jak wtedy wygląda Twój biznes?

Ten program jest dla Ciebie, jeżeli chcesz nauczyć się:


Tworzyć reklamy, w które klienci będą klikać... i kupować (dużo!)
Jak wdrożyć proces, który obniżył koszt pozyskania klienta nawet o 80% względem kampanii stworzonej przez agencję reklamową
Uruchamiania kampanii, która nie będzie przepalać budżetu reklamowego
Jak wybrać kreacje do reklamy, które konwertują jak szalone
Pisania tekstu, który algorytm pokocha, dzięki czemu skuteczniej będzie docierać do Twoich nowych klientów
Tworzenia skutecznej kampanii w 15 minut, bez marnowania czasu i pieniędzy
Jak wytrenować Twój pixel, aby precyzyjnie niczym chirurg dobierał grupy klientów, które będą korzystać z Twojej oferty! (mój pixel to potrafi, skoro doprowadził Ciebie na tę stronę!)
Jak docierać do najlepszych klientów, dzięki strategii targetowania idealnego klienta - poznaj sekret, o którym nikt nie mówi i dowiedz się jak targetować klientów

To jedyna okazja, aby przeprowadzić prawdziwą REWOLUCJĘ W TWOIM MARKETINGU.

Poznaj know-how które wykorzystuję przy indywidualnych współpracach z klientami. To gotowe strategie i schematy, które generują spektakularne wyniki dla moich klientów - możesz je skopiować do siebie!

Dlaczego chcę Ci to wszystko oddać?


Wszyscy mówią, że musisz mieć markę osobistą, listę mailową, społeczność albo budżet reklamowy z gumy. A to wszystko nie jest prawdą! Tworząc kampanie dla klientów, reklamą docieram do zimnego ruchu, a tam nie ma znaczenia to jak duży jest fanpage, czy konto na insta. Nie ma znaczenia lista mailowa. W końcu zimny ruch i tak nas nie zna (Ty prawdopodobnie też mnie widzisz pierwszy raz).


139 nowych klientów, 14358 przychodu. Sprzedawaliśmy ebooki, więc po odjęciu kosztów reklam, mamy czysty zysk.

To jest coś, czego większość agencji nie potrafi zrobić. Duża część z nich potrafi dobrze ustawić remarketing, który będzie sprzedawać do Twoich obecnych klientów, albo ustawić reklamy pod budowę listy mailowej, która rzadko kupuje... Ale to nigdy nie da Ci efektu skali. Musisz docierać do nowych klientów, a więc musisz wiedzieć jak sprzedawać i pozyskiwać nowych klientów na zimnym ruchu - tam gdzie nikt Cię jeszcze nie zna (jak widzisz wyżej - da się)

Cały sekret polega na tym, aby skłonić klienta do działania przy pierwszym kontakcie. Dużo łatwiej jest zachęcić do zakupu, czy umówienia na rozmowę klienta który nas zna, być może korzystał z usług czy produktów firmy, prawda? Całą sztuką jest pozyskiwanie nowych klientów. Tylko nieliczni marketerzy wiedzą jak to zrobić. Ja potrafię. Pokaże Ci jak to zrobić w Twojej firmie.

Kim jestem?

Patryk Graczyk


od 4 lat w branży marketingu

Od zera do ponad 1,000,000 PLN

w 24 miesięce, z klientem, który nie miał listy mailowej, społeczności i doświadczenia w biznesie online

Pozyskałem ponad 30,000 leadów (numerów tel.)

dla jednej organizacji w 12 miesięcy

Przedsiębiorca i praktyk marketingu

Nie tworzę tylko reklam dla klientów, sam testuje własne strategie na swoim budżecie reklamowym

Skąd ta pewność, że te metody działają... Jak to możliwe, że moje kampanie są w stanie pozyskiwać nowych klientów, podczas gdy inni reklamodawcy, agencje, freelancerzy mają problem z rentownością i ich kampanie nie zarabiają…

To opracowane przez ostatnie lata know-how, które opiera się na kilku prostych, ale niezwykle istotnych fundamentach, które przez wiele miesięcy ciągle doskonaliłem i sprawdzałem na własnej skórze... aż zobaczyłem, że sprawdza się za każdym razem - gdziekolwiek wdrożę tą wiedzę, zawsze działa.

Nie mówię tutaj o jednej kampanii, która się po prostu udała… Mówię tutaj o tysiącach kampanii, dziesiątkach tysiącach reklam i setkach tysięcy złotówek wydanych na testy na wielu kontach reklamowych (zarówno moich jak i klientów) i wyciąganiu z nich tego, co działa najlepiej!


Testy i optymalizacja grup targetowych

Kilka milionów wydanych na reklamę

Wnioski i zwycięskie rozwiązania

Dziś dzielę się tą całą wiedzą w formie programu online, który możesz wdrożyć natychmiast do siebie.

To Twój zwycięski kupon w totolotka, dzięki któremu otrzymujesz wiedzę, która kosztowała ponad 500,000 zł na testy kampanii reklamowych, konsultacje, szkolenia, warsztaty, kursy, konferencje. Teraz możesz ją skopiować do siebie!

Ten program to ukłon w stronę wszystkich osób, które są w miejscu, w którym ja byłem lata temu... Wiedziałem, że można pozyskiwać klientów w Internecie, ale nie wiedziałem jak... Kiedy pracowałem jako pośrednik kredytowy robiłem szkolenia, kursy, korzystałem z różnych usług i ciągle tylko traciłem pieniądze. Przez ostatnie lata zgłębiałem tą wiedzę i dziś znalazłem rozwiązanie, które po prostu działa. Działa do tego stopnia, że daję gwarancję poprawy rezultatów!

Zdradzę Ci wszystkie sekrety skutecznych reklam, które stosuję w swoich działaniach, abyś mógł je wykorzystać dla siebie.

Otrzymujesz magiczną pigułkę, która sprawi, że zaczniesz tworzyć prawdziwie mistrzowskie reklamy! To wiedza, która pozwalała mi generować spektakularne wyniki dla moich klientów w sprzedaży i pozyskiwania leadów - wystarczy to skopiować.

To czego się dowiesz, działa TERAZ. To nie wiedza z kursów, które były aktualne 5 lat temu i nie działają z najnowszą aktualizacją algorytmów Facebooka. To działa tu i teraz.

Jestem przekonany, że wiedza zawarta w tym kursie zaoszczędzi Ci nerwów związanych z szukaniem sposobów, które mogą ale nie muszą zadziałać w Twoim biznesie.

Oszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, dzięki przepracowanym i sprawdzonym schematom - i daję Ci na to gwarancję!

Chciałem stworzyć program, który będzie bezkonkurencyjny i robię to po raz pierwszy. Chcę, abyś był zachwycony wiedzą, którą Ci przekażę zaraz w kursie. Dlatego otrzymujesz ode mnie gwarancję poprawy swoich rezultatów reklamowych, albo po prostu nic nie płacisz. To nie click bait - masz moje słowo, jeżeli Twoje wyniki po tym kursie się nie poprawią, zwracam Ci 100% pieniędzy, za które kupiłeś ten program.

Mam w tym swój ukryty cel - wierzę, że polecisz mój kurs dalej, jeżeli tylko dostarczę Ci świetnych rezultatów.


Ten program składa się z ponad 20 lekcji, które pokażą Ci krok po kroku jak stworzyć skuteczną reklamę (nawet, jeśli do tej pory tego nie robiłeś). I mówię tu bez ściemy! To nagrania mojego monitora podczas ustawienia reklam, nie sucha teoria, z którą musisz się sam uporać. 100% praktyki z nutą wiedzy, którą musisz po prostu wiedzieć!

To nie 3 miesięczny ogólny program z reklam. To pigułka wiedzy, którą możesz wdrożyć w ciągu najbliższych dni i zobaczyć pierwsze rezultaty!

Ale to nie wszystko. Jeżeli podejmiesz decyzję dzisiaj - otrzymasz ode mnie GENIALNE bonusy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Gwarancja rezultatów


Poprawisz swoje wyniki w ciągu 30 dni albo po prostu nie płacisz! Tak. To nie clickbait, to nie żaden haczyk, czy obietnica bez pokrycia. To bardzo proste i nie wiem jak prościej mogę to ubrać w słowa - albo dzięki wiedzy w programie poprawisz swoje rezultaty, albo zwracam Ci 100% kasy, za którą kupiłeś ten program. Sprawdzałem tą wiedzę na wielu kontach, testowało ją wielu klientów - jestem pewien, że sprawdzi się również u Ciebie, dlatego masz moją gwarancję!

Dostęp do grupy na Facebooku


Pamiętasz jak pisałem o zbyt ogólnych kursach, które mają mnóstwo teorii, a mało praktyki? W moim programie oprócz materiałów wideo, gdzie dowiesz się jak ustawiam reklamę, otrzymasz ekstra dostęp do grupy wsparcia, gdzie możesz wstawić swoje kampanie, a ja powiem Ci co możesz zrobić lepiej, aby jeszcze mocniej wybić swoje reklamy w kosmos! Otrzymujesz więc potrzebną do tego wiedzę i wsparcie na każdym kroku na grupie.

Dodatkowo… Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do tego programu - otrzymujesz wszystkie nagrania natychmiast na mojej platformie szkoleniowej, dzięki czemu możesz nawet za 10 minut zacząć ulepszać swoje reklamy!

Poznaj proces, który sprawdza się za pierwszym, piątym i każdym kolejnym, w każdej branży, na każdym koncie, nie ważne jaki masz budżet!

Ile razy zdarzyło Ci się tworzyć reklamy, które nie przynosiły pożądanych rezultatów? Traciłeś przez to czas i pieniądze, a wyników dalej nie było.

Zapomnij o tym raz na zawsze! Skorzystaj z gotowych, sprawdzonych rozwiązań. Po przejściu przez mój program Rewolucji Marketingu dowiesz się jak tworzyć reklamy, które będą przynosić zdecydowanie lepsze rezultaty (albo zwracam kasę, pamiętasz?).

Od dziś możesz tworzyć reklamy wykorzystując schemat najskuteczniejszych kampanii!

Skopiuj schematy i wklej je do swoich działań reklamowych. Gratulację, właśnie zaczynasz tworzyć skuteczniejsze reklamy, które pomogą Ci obniżyć koszty, zwiększyć sprzedaż i ilość klientów.

Oto czego dowiesz się w tym programie:


Jak się reklamować, aby pozyskiwać klientów
Jak tworzyć treści, dzięki którym Facebook™ lepiej zoptymalizuje wyświetlanie Twoich reklam i zacznie wyświetlać reklamy osobom, które chętniej będą kupować
Pokażę Ci czym jest skuteczna reklama, która pozyskuje klientów
Poznasz metodę precyzyjnego targetowania idealnych klientów, dzięki której dotrzesz do osób, które kupują!
Otrzymasz sprawdzone szablony, które działają i pozyskują klientów
Nagrania w których dokładnie pokazuję jak robić skuteczne kampanie od samego początku (nagrania mojego monitora)
Gotowe szablony kampanii do wdrożenia u Ciebie
Dowiesz się, co zrobić, aby Facebook™ nie odrzucał Twoich reklam i nie blokował Twojego konta reklamowego
Dokładna analiza kampanii, w której pokazuję na co zwracać uwagę oraz jak je optymalizować, aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty
Zobaczysz co piszę w reklamach, które sprzedają
Poznasz błędy reklamodawców, które przepalają budżet i dowiesz się jak ich unikać
Pokażę Ci jak skonfigurować pixel Facebooka™ i nauczyć go zdarzeń niestandardowych
Dowiesz się co wyróżnia skuteczne kampanie od tych, które tylko przepalają budżet
Poznasz cele reklamowe
Powiem Ci jakie błędy popełniają agencje reklamowe, przez co ich kampanie potrafią być droższe nawet o 500% w stosunku do moich

+ niespotykane bonusy, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Gwarancja
rezultatów


Poprawisz swoje wyniki w ciągu 30 dni albo po prostu nie płacisz! Tak. To nie clickbait, to nie żaden haczyk, czy obietnica bez pokrycia. To bardzo proste i nie wiem jak prościej mogę to ubrać słowa - albo dzięki wiedzy w programie poprawisz swoje rezultaty, albo zwracam Ci 100% kasy, za którą kupiłeś ten program. Sprawdzałem tą wiedzę na wielu kontach, testowało ją wielu klientów - jestem pewien, że sprawdzi się również u Ciebie, dlatego masz moją gwarancję!

Dostęp do grupy na Facebooku


Pamiętasz jak pisałem o zbyt ogólnych kursach, które mają mnóstwo teorii, a mało praktyki? W moim programie oprócz materiałów wideo, gdzie dowiesz się jak ustawiam reklamę, otrzymasz ekstra dostęp do grupy wsparcia, gdzie możesz wstawić swoje kampanie, a ja powiem Ci co możesz zrobić lepiej, aby jeszcze mocniej wybić swoje reklamy w kosmos! Otrzymujesz więc potrzebną do tego wiedzę i wsparcie na każdym kroku na grupie.

To wszystko możesz dzisiaj nabyć w skandalicznie niskiej cenie...

z gwarancją zwrotu pieniędzy!

Jedna płatność, nielimitowany dostęp za 4499 zł

Odbierz program Rewolucji Marketingu za 4499 zł


Pakiet zawiera wszystkie bonusy i cały program Rewolucji Marketingu

BRAK UKRYTYCH OPŁAT CZY SUBSKRYPCJI!

To jednorazowa płatność za nielimitowany dostęp do szkolenia.

Poznaj opinie osób na temat tego kursu lub mojej osoby!


Ta oferta to klucz do nowych klientów i większej sprzedaży na zimnym ruchu, który tylko czeka na Twoją ofertę. Nie zastanawiaj się dłużej - w najgorszym wypadku oddam Ci pieniądze za kurs!

To tak jakbyś chciał kupić udziały w jakiejś firmie, ale jeżeli firma nie zarobi więcej w ciągu 30 dni, to możesz się wycofać bez żadnych konsekwencji!

Jesteś na to gotowy?

Gwarancja poprawy rezultatów w ciągu 30 dni, albo zwrot pieniędzy

Schematy kopiuj wklej, które działają

Ponad 20 lekcji intensywnej praktyki

Nie zapomnij, że jesteś chroniony moją gwarancją!


Jeśli zastosujesz to, czego nauczysz się na tym kursie i nie zauważysz poprawy rezultatów swoich reklam  w ciągu 30 dni, zwrócę Ci 4499 PLN! Jestem przekonany, że Twoje wyniki się poprawią!

To wszystko możesz dzisiaj nabyć w skandalicznie niskiej cenie...

z gwarancją zwrotu pieniędzy!

Jedna płatność, nielimitowany dostęp za 4499 zł


Odbierz program Rewolucji Marketingu za 4499 zł


Pakiet zawiera wszystkie bonusy i cały program Rewolucji Marketingu

BRAK UKRYTYCH OPŁAT CZY SUBSKRYPCJI!

To jednorazowa płatność za nielimitowany dostęp do szkolenia.

FAQ


Czy naprawdę nie zapłacę, jeżeli nie poprawią się wyniki?

Zgadza się. Bez żadnych haczyków. Nie masz wyników = zwracam Ci środki, które zainwestowałeś w ten program.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Otrzymasz go w ciągu kilku minut po zakupie, dostęp jest przyznawany automatycznie.

Dlaczego oddajesz tak dużo wiedzy za jedyne 4499 zł?

Wierzę, że ten kurs Cię zachwyci, a Ty polecisz mnie dalej i zostaniesz ze mną na dłużej! 

Czy muszę mieć doświadczenie w reklamach?

Nie, ten program to nagrania mojego monitora gdzie krok po kroku pokazuję jak stworzyć kampanie reklamowe.

Szybkie podsumowanie najważniejszych rzeczy, które otrzymasz w programie


Wszyscy mówią, że musisz mieć markę osobistą, listę mailową, społeczność albo budżet reklamowy z gumy. A to wszystko nie jest prawdą! Tworząc kampanie dla klientów, reklamą docieram do zimnego ruchu, a tam nie ma znaczenia to jak duży jest fanpage, czy konto na insta. Nie ma znaczenia lista mailowa. W końcu zimny ruch i tak nas nie zna (Ty prawdopodobnie też mnie widzisz pierwszy raz).


Oczywiście gwarancja! Nic nie ryzykujesz, bo jestem pewien, że Twoje wyniki się poprawią. Żebyś miał 100% pewność, że tak będzie, otrzymujesz gwarancję poprawy rezultatów. Albo poprawisz swoje wyniki, albo zwracam Ci 4499 zł, które zapłaciłeś za kurs

Dostęp do grupy na Facebooku. Czyli wsparcie na każdym kroku, jeżeli coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, po prostu piszesz na grupie i otrzymujesz wsparcie. Nie zostajesz sam. Możesz napisać na grupie z prośbą o ocenę kampanii, a ja pomogę Ci wykręcić jeszcze lepsze wyniki!

Bardzo skondensowany kurs, dzięki któremu poznasz cały sekret najskuteczniejszych kampanii reklamowych. To instrukcja obsługi do tworzenia rentownych reklam. 100% praktycznej wiedzy, to głównie nagranie mojego monitora, więc widzisz wszystko krok po kroku

Strategia precyzyjnego targetowania idealnych klientów - dowiesz się w końcu jak targetować reklamy, aby trafiać do osób, które chcą kupować. Poznasz sekrety algorytmów i jak je wykorzystać, aby lepiej docierać do idelanych klientów

Schematy pisania, które zadziałają na Twoich klientów niczym magnes! Zobaczysz jakich grafik używać w reklamach i jak pisać, aby generować spektakularne rezultaty

To wszystko możesz dzisiaj nabyć w skandalicznie niskiej cenie...

z gwarancją zwrotu pieniędzy!

Jedna płatność, nielimitowany dostęp za 4499 zł


Odbierz program Rewolucji Marketingu za 4499 zł


Pakiet zawiera wszystkie bonusy i cały program Rewolucji Marketingu

BRAK UKRYTYCH OPŁAT CZY SUBSKRYPCJI!

To jednorazowa płatność za nielimitowany dostęp do szkolenia.

Program Rewolucja Marketingu

Zwiększ skuteczność swoich reklam z gwarancją rezultatów!

Zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych 
osobowych i informacje handlowe.

Close