Szukasz Praktycznego Sposobu Na Zwiększenie Ilości Klientów I Sprzedaży?

Cześć, nazywam się Patryk Graczyk i pomagam osobom takim jak Ty raz na zawsze zapomnieć o problemie związanym z brakiem, lub zbyt małą ilością klientów. 

Zaufali mi 

Chcesz pozyskiwać więcej klientów na swoje produkty lub usługi?

Jesteś w dobrym miejscu!
Pokażę Ci kilka wyników, które wygenerowałem dla klientów, z którymi współpracowałem.

B2B Branża szkoleniowa

Zgłosił się do mnie klient z branży szkoleniowej, który współpracował z najbardziej rozpoznawalnymi agencjami marketingowymi w Polsce. Moim zadaniem było stworzyć kampanię z zapisem na webinar uzyskując jak najtańsze zapisy na spotkanie. To co istotne, to fakt, że w tym samym momencie jedna z agencji również prowadziła kampanię z takim samym celem. Webinar w tej samej branży, w tej samej tematyce, na tym samym koncie reklamowym. Jaki był tego efekt?

Na czerwono zaznaczyłem wyniki agencji - jak możesz zobaczyć przepalały one mnóstwo środków, a jeden zapis na webinar kosztował od 5 do 25 zł!
Jak możesz zobaczyć kampania którą stworzyłem za 289zł wygenerowała 100 zapisów. To ponad 500% mniejsze koszty reklamowe porównując z poprzednią kampanią agencji.

Kursy online

Celem u klienta było pozyskiwanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży bez tworzenia i prowadzenia webinarów. Oto wyniki po 14 dniach

Sprzedaż ebooków na automacie

Klient prowadził wcześniej kampanie sprzedażowe swoich produktów. Kiedy zmieniliśmy ustawienia, podnieśliśmy budżet zwrot z inwestycji wzrósł o 100%. Efektem tego, w ciągu pierwszych kilku dni kampanii wygenerowaliśmy wyższą sprzedaż ,niż wcześniejsza kampania w ciągu całego miesiąca.

Porozmawiajmy o marketingu w Twoim biznesie

Dane kontaktowe

+48 791923255

kontakt@patrykgraczyk.pl

Copyright © MARKETING Patryk Graczyk. All Rights Reserved